Habit motra e Haklajve, uron Sali Berishën për ditëlindje

Pëlqej
Ish-kryeministri Sali Berisha pas fejesës së djalit të tij, SHkelëzenit sot ka pasur një tjetër gëzim.

Ai ka festuar ditëlindjen e tij.

Ndërkohë mes urimeve të shumta, ajo që ka shkaktuar cudi në rrjet është urimi i motrës së Haklajve.

Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë ka bërë një urim krejt ndryshe.

Në një postim në profilin e saj në Facebook, ajo e akuzon për vrasjet e bujshme.

Zylfie Haklaj shkruan:

Gjithshtu edhe une shoket e mi, i bashkohem urimit tuaj, por ne nje menyre tjeter.Uroje qe tradhetari i popullit te jetoje deri sa te paguej ate qe i ka bere popullit. Te shohe aq sa ti kerkoje Zotit me ja marre jeten dhe perseri te jetoje”.

Zylfie Halkaj vrau dy burra me kallashnikon në Bajram Curr për tu hakmarrë ndaj vëllait të saj./albeu.com/Shtuar më 15/10/2018, ora 23:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori