Habit ish-modelja: Tupac është gjallë, e kam parë në një koncert
Një grua pretendon se ajo pa reperin Tupac Shakur në SHBA në vitin 2014">2014, 18 vjet pasi vdiq nga një makinë duke qëlluar në Las Vegas .

Ka pasur qindra teori konspirative që rrethojnë reperin Tupac Shakur qysh prej vrasjes së tij misterioze në 1996, me shumë që pretendojnë se vdekja e tij ishte falsifikuar dhe ai u fsheh.

Një klip audio u ngarkua në kanalin YouTube WiredUp TV , duke paraqitur dëshmitarin e pretenduar i cili tha: "Në vitin 2014">2014, Tupac ishte në St Louis.

"Takova disa njerëz në St Louis në 2014">2014, takova Mystikal. Busta Rhymes, u njoha me Busta Rhymes."

Para se të luhej klipi, hosti shpjegon se gruaja ishte një ish-modele.
Ai shtoi: "Ajo tha se Tupac ishte atje, ai nuk ishte atje, ajo pa një djalë ... me një triko, kollitet dhe ai shikoi përreth dhe ajo tha" Tupac? " sepse ajo është takuar më parë.

"Dhe ai u kthye përreth, pa atë, dhe një lloj të eci larg dhe ajo e ndoqi atë. Dhe ai hyri në një makinë ... por ajo tha që ai hoqi kapuçin e tij dhe i dha asaj një buzëqeshje, i dha një puthje dhe tha se ai e kujtoi atë ".

Videoja u postua vetëm dje (17 shtator) dhe që atëherë është parë mbi 1.700 herë, me një numër njerëzish në mediat sociale duke i dhënë dy centët e tyre mbi teorinë.

Njëri prej tyre e bleu tregimin, duke shkruar: "Kush e di, kjo zonjë mund të dinte diçka".

Një person shkroi: "Ju thoni që ajo ishte rreth reperëve dhe basketbollistëve profesionistë që nga fillimi i viteve '90. Si nuk e di ajo për vdekjen e Tupac? Ju jeni duke intervistuar një person të gabuar, thjesht duke thënë!"

Cila është aktgjykimi juaj? Illuminati konfirmoi?


Shtuar më 18/09/2019, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori