Habit aktori: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun
Aktori Amos Zaharia është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing”, dhe në segemente të ndryshme të rolit të tij ai puthet me tre gra brenda shfaqes.

Zharai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” dhe është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë ndërsa përgjigja e tij ka qenë befasuese. Ai tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si s’të putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi.
Shtuar më 12/07/2020, ora 20:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori