Grushte dhe dhunë pranë Gjykatës së Tiranës, plagoset policja
Pëlqej
Çështjet e divorcit dhe kujdestarisë së fëmijëve kanë shkaktuar shumë plagë sociale në vend, deri edhe viktima.

Kamera e emisionit “STOP” ka filmuar pamje të pabesueshme në ambientet e GjykatësTiranës, ku një konflikt fizik mes një çifti në proces divorci ka përfshirë edhe policët. Situata ka degraduar deri në gjakosje.

Policia: Shpejt patrullën këtu te Gjykata, shpejt se ka të gjakosur.

Sikurse shihet edhe në pamje, forcat e policisë shoqëruan me dhunë disa persona në komisariat, të cilët u përfshinë në sherr.

Madje një punonjëse policie, e angazhuar pranë GjykatësTiranës, është gjakosur në hundë nga sherri mes disa personave për një vendim gjyqësor./tvklan.al
Shtuar më 14/11/2017, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori