Gruaja nga Shkodra që të "lë" shtatzanë: Bëj derman si për burrin dhe për gruan
Një grua e cila yshte dhe shtinte fall është denoncuar mbremjen e sotme nga Fiks Fare.

Ajo vjen nga qyteti i Shkodrës dhe thoshte se të ndihmon edhe për të ngelur shtatzënë.

Gruaja e quajtur Lali, kundrejt pagesës të cilën nuk e merrte për vete, por për 5 hoxhallarët me të cilët ajo punonte.

Keta të fundit vinin nga Meka, Turqia por që jetojnë në Ulqin dhe Lalin e kishin punëtore të tyren.

Për të marr pagesën për yshtjen që bënte duhet të fliste patjetër me hoxhallarët , siç shprehet dhe ajo vetë. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2018, ora 23:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori