Gruaja fle 10 ditë me grekun e vdekur: Gatova ushqime për të
Policia ka zbuluar detaje rrëqethëse nga vdekja e një 64 vjeçari dy muaj më parë në Greqi.

Ai u gjet pa jetë në apartamentin ju jetonte sëbashku me një 56 vjeçare gjermane, por kjo e fundit nuk gjendej prej ditësh aty.

Në dëshminë e saj, bashkëjetuesja e grekut tregon detajet se si e gjeti atë të vdekur dhe çfarë ndodhi më pas.

"I kisha hedhur qetësuesist në lëngun e tij të portokallit në mbrëmje. Në mëngjes kuptova që ai kishte vdekur, por nuk njoftova askënd sepse doja të rrija me të. Flisja me të, iu shtriva afër dhe fjeta për dhjetë ditë me trupine e tij dhe nuk doja të ndahesha", tha ajo para prokurorëve.

Këta të fundit janë duke e trajtuar këtë si një rast psikopatie të gruas, ndërsa kanë dyshime të forta se ajo e vrau grekun qëllimisht përmes qetësuesve. /albeu.com/
Shtuar më 11/03/2019, ora 16:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori