Grabitja si në filma, maskat u hodhën në sulm kur Policia po kërcente ne festë
Një bankë e nivelit të dytë është gabritur në Lac, ndërkohë që mëohet se grabtja ka ndodhur nga persona të maskuar dhe të armatosur.

Policia ka shkuar menjeherë në vendin e ngjarjes.

Duket se autorët kanë gjetur momentin e përshtatshëm për të zbatuar planin e tyre, pasi Policia e Kurbinit ishte në festën e fundvitit kur ndodhi grabitja.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, teksa nuk dihet ende shuma e parave që janë grabitur në bankë. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2017, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori