Grabitet biznesi në Kodër Kashar, sa para morën autorët nga kasaforta
Një grabitje ka ndodhur në orët e natës së të hënës në Kodër-Kashar.

Persona të paidetifikuar kanë marrë 200 mijë lekë të vjetra nga kasaforta e një firme reklamash.

Policia ka sekuestruar kamerat e biznesit dhe të bizneseve në zonë me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shtuar më 04/08/2020, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori