Grabitën me armë dosjet sekrete, akuzat e rënda të Berishës
Grabitja e postës së Prokurorisë së Durrësit ka shkaktuar jo pak diskutime në Shqipëri dhe mes politikanëve.

Mes tyre ka reaguar edhe ish-kryeministri Berisha i cili ka akuzuar se vjedha është kryer nga pjestarë të qeverisë Rama.

Postimi i plotë

Operacioni “forca e krimit” godet serish! Kriminelet e narkoqeverise vodhen sot posten e prokurorise ne Durres. Bashkepunim i shkelqyer midis bandave te partise, narkopolicise dhe narkoprokurorise me ne krye Noriegen.

Ata ndoqen shembullin e narkopoliceve qe vodhen 13 dokumenta top sekret ne kasaforten me sekrete te narkoministrise per te pershendetur ardhjen e Xhafes ne krye te saj. Narkohajnat javen e ardhshme ngrihen ne detyre! sb /albeu.com/

Shtuar më 08/05/2018, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori