Grabiten 10 mijë euro në agjensinë valutore
Në një agjensi valutore, në bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë, janë vjedhur 10 mije euro. Pjesë e kësaj grabitjeje kanë qënë dy persona, të pajisur me skafandra dhe të armatosur, thonë burimet paraprake.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, por nuk aknë mundur të kapin autorët e ngjarjes pasi ato janë larguar në në drejtim të paditur me motorra. /albeu.com/

Shtuar më 03/05/2011, ora 16:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori