Goditi makinën e efektivit të policisë, jepet vendimi për Suel Çelën
Gjykata për Krime të Rënda ka shpallur të pafajshëm Suel Çelën për kundërshtim dhe goditje të punonjësit të policisë.

Sipas gjykatës në Audin që goditi policinë në Elbasan ishte Enea Bekteshi i cili u gjet fajtor dhe u denua për kundershtim të punonjësit të policisë me 6 vite burg.

Gjykata gjithashtu dënoi me 5 vite burg edhe Klement Xhaferrin për armëmbajtje pa leje dhe largim nga vendi i vuajtjes së dënimit.+Shtuar më 20/11/2019, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori