Gjykata merr vendimin për 17-vjeçarin që vrau gjyshin që e rriti
Gjykata e Vlorës ka marrë vendimin për të lënë si në burg 17-vjeçarin">17-vjeçarin që dy ditë më parë vrau gjyshin që e kishte rritur dhe më pas raportoi se e kishin grabitur.

Polica ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” edhe për 28-vjeçarin që i shiti pistoletën këtij të fundit, ndërsa për dy shokët e adoleshentit Gjykata ka vendosur “Detyrim paraqitje’.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen "Rilindja”, Vlorë, pikërisht në banesën ku Vangjel Kapllani jetonte me gjyshin e tij./albeu.com/.
Shtuar më 02/03/2019, ora 10:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori