Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg pedagogun e Elbasanit
Padyshim që skandali seksual që tronditi vetëm pak kohë më parë gjithë opinionin publik dhe sistemin arsimor, nuk është harruar akoma.

Pedagogu i UniversitetitElbasanit, Denis Himci u zbulua nga Stop teksa i kërkonte një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve.

Pikërisht për këtë veprim të rëndë, Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg pedagogun e UniversitetitElbasanit, Denis Himci.

Ai u arrestua pak javë më parë pas transmetimit të video-përgjimit dhe për një kohë përfundoi në spital pas një ataku kardiak. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2019, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori