"Gjithçka ndodhi befasisht", gazetarja tregon çfarë i tha Prokurori fill pas atentatit
Gazetarja Anila Hoxha duke folur për OPEN, ka treguar se çfarë i ka thënë prokurori Arjan Ndoja, fill pas pas atentatit që pësoi disa ditë më parë në mbikalimin e Shkozetit.

Hoxha ka deklaruar se Ndojën e ka takuar në spital, ku ishte i rrethuar nga familjarët dhe njerëzit e afërt.

Gazetarja shtoi se prokurori në rrëfimin e tij a theksuar se gjithçka ishte e befasishme dhe ndaj nuk i kishte parë autorët.

“Unë e kam takuar prokurorin Ndoja mesnatën e të shtunës, ishte i rrethuar nga miqtë e tij dhe familja e tij nga njerëzit më të afërt.

E pyetja nëse i kishte parë autorët, dhe çfarë mbante mend ai nga breshëria e armëve. Ai më tregoi se ishin gjendur të befasuar dhe nuk kishte parë asgjë sipas prokurorit Ndoja. Pra ndodhi gjithçka befasisht tha.
Sikundër e përshkroi, nuk kishte dëgjuar as zhurmat e armëve. Ishte gjithçka e befasishme”, tha Anila Hoxha. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2019, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori