Gjiko dhe Melinda Ademi vijnë me projekt të përbashkët muzikor
Dy nga yjet e skenës shqiptare, Gjiko dhe Melinda Ademi, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Artistët, të cilët shquhen për vokalin e tyre, së fundmi përmes rrjeteve sociale bënë kureshtarë ndjekësit për një bashkëpunim të mundshëm mes tyre.

Të njëjtit kanë publikuar imazhe të përbashkëta në Instagram, me anë të të cilave në një farë mënyrë konfirmojnë duetin.

View this post on Instagram

@melindaademi 🔥⌛️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Shtuar më 20/08/2020, ora 20:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori