Gjendje alarmi në ministri pas largimit të Xhafajt
Dorëheqja e papritur e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj ka shkaktuar mjaft zhurmë në jetën politike në vend.

Mësohet se dy zv/drejtorët e Policisë së Shtetit, Aida Hajnaj dhe Gjovalin Loka kanë mbërritur në Ministrinë e Brendshme.

Edhe Drejtori i Departamentit të Policisë kriminale në Policinë e Shtetit, Eduart Merkaj ndodhet në Ministrinë e Brendshme.

Ndërkohë, priten ende detaje nga arsyet e dorëheqjes.
Shtuar më 27/10/2018, ora 10:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori