Gjendet i pajetë poshtë pallatit një 61-vjeçar
Një 61-vjeçar është gjetur i pajetë në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Sarandës.

Viktima është Leonard Qasari, i cili është gjetur i pajetë poshtë pallatit të tij në lagjen numër 4.

I moshuari ka shenja dhunë në trup ndërsa policia ka konstatuar gjurmë gjaku përgjatë shkallëve ku banonte Qasari, si dhe edhe njërën shapkë të viktimës.

Dysgohet se 61-vjeçari mund të jetë vrarë, policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/Shtuar më 15/01/2018, ora 08:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori