Gjendet i pajetë një 47 vjeçar në Shkodër, dyshimet e para
Një person është gjetur i pajetë anë një kanali në fshatin Mes të Shkodrës.

Viktima është identifikuar si M.U., 47 vjeç, banues në fshatin Mes, Shkodër, i cili ishte larguar nga banesa mbrëmjen e djeshme.

Nga verifikimet paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Dyshohet se ky shtetas duke qenë nën efektin e alkoolit është rrëzuar aksidentalisht dhe për pasojë është mbytur në kanal.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, po vijon veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shtuar më 11/01/2021, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori