Gjendet i pajetë një 37 vjeçar në Pogradec, detajet e para
Një 37 vjecar është gjetur pa shenja jete mëngjesin e sotëm në qytetin e Pogradecit.

Mësohet se viktima është gjendur në lagjen nr 3, pranë vendit të quajtur Oktapodi.

Sipas burimeve policore ai ka pësuar infarkt dhe ka qënë përdorues i lëndëve narkotike.
Shtuar më 18/11/2020, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori