Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
"Gënjeshtër e madhe", komentuesit vënë në dyshim infektimin e Alketa Vejsiut
Dy ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu rrëfeu në llogarinë e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirësisht tashmë ishte në gjendje të mirë shëndetësore.

Moderatorja ishte izoluar për dy javë, ndërsa pas dy javësh tamponi i saj kishte rezultuar negativ.

“Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat🙏
Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!❤️
Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! 🙏”- shkruante Alketa krahas disa fotove të sajat.

Mirëpo, dikush e ka quajtur “gënjeshtër të madhe” rrëfimin e Alketës për eksperiencën me coronavirus dhe këtë ia ka shkruar edhe në koment shrkaun iconstyle.

“Nese kalohet keshtu Corona faleminderit e dashur se na e verteton dhe njehere kete GENJESHTER TE MADHE 👏”- janë fjalët e ndjekëses, ndërsa Alketa s’ia ka vonuar një përgjigje, duke lënë të kuptohet edhe njëherë se ka qenë e shqetësuar për ta ndarë më herët këtë lajm në rrjete sociale.

“Oh me fal qe ste kam azhornuar ne kohe reale po kisha sikletin tim e s’mendova per ty.”- i shkruan moderatorja.

Shtuar më 22/10/2020, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori