Gazetarja tregon si Eni Vasili e la jashtë studios: Duhet t’ja plotësojë dëshirat kryeministrit
Gazetarja investigative Fatjona Mejdini, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme për në pjesën e dytë të emisionit OPEN, por gjërat nuk kanë shkuar sicc duhet.

E ftuar për të adresuar një bllok pyetjesh lidhur me krimin e organizuar, Mejdini shprehet se ajo së bashku me kolegun e saj nuk janë lënë t’i bashkohet pjesës së dytë të intervistës sipas rakordimit që kanë pasur me emisionin.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, ndër të tjera Mejdini shkruan:

“Emisioni Open ne Top Channel e anulloi pjesen e dyte ku une me koleg ishim te ftuar per te folur per krimin e organizuar, per shkak se Kryeministri Rama kishte kerkuar zgjatje te pjeses se tij.

Dhe sigurisht nje Tv duhet tja plotesoj deshirat Kryeministrit!”, nënvizon Mejdini. /albeu.com/

Shtuar më 09/06/2020, ora 10:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori