Gazetarja flet pa "doreza": Pse vajzat e ekranit lidhen me djem të "këqij"
Vajzat e reja që duan famë me çdo kusht, kanë një prapavijë të errët.

Zgjedhin të dalin me djem të inkriminuar për të arritur aty ku duan.

Mbështeten me lekë, sigurojnë ndërhyrje për t’u promovuar e më pas bëjnë emër.

Rastet dalin nga ngjarje të bujshme si ajo e Elvana Gjatës me Ervin Matën dhe Suada Sherifit, Eldi Dizdari të përfshirë në histori vrasjesh e droge.

Gazetarja Enida Himaj në intervistë për emisionin “Dikush” me Anilda Kaçaçin dhe Keisi Shtëpanin thotë se kryesisht modelet bëjnë jetë të kushtueshme e dalin xhiro me makina të shtrenjta edhe pse në moshë shumë të re./BW/
Shtuar më 09/12/2018, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori