Gazetari për Llallën: U fut në listën e zezë si mesazh për të tjerët
Pëlqej
Shpallja e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla në listën e zezë në Amerikë, sipas gazetarit Artan Hoxha është një mesazh i qartë që i kanë dhënë të gjithë politikës.

“Për mua është një mesazh i qartë që i kanë dhënë të gjithë politikave, që kanë sabotuar Reformën në Drejtësi. Është një mesazh të qartë për ata që e kanë propozuar emëruar dhe e kanë mbështetur Adriatik Lalla.

A ka të tjerë në listë?

Kjo është e sigurt që ka të tjerë në listë, formën dhe mënyrën nuk e di nëse si do të veprohet. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2018, ora 23:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori