Gazetarët tallen me deputetët shqiptarë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një ditë pas incidentit të turpshëm që ndodhi në Kuvendin e Maqedonisë mes deputetëve të BDI-së dhe PDSH-së, gazetarët shqiptarë Bekim Lajçi dhe Shpëtim Nuredini kanë improvizuar një rrahje në Kuvend.

Ata e kanë shpërndarë foton në Facebook, si për të ironizuar grushtimin e deputetëve shqiptarë.

Madje, në këtë ndeshje ka patur edhe "gjyqtare", që ka qenë gazetari i TCH në Shkup, Shenoll Hajredini./albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori