Gaza, 101 të vrarë dhe 350 të plagosur në Rafah (FOTO LAJM)

Të paktën 101 palestinezë janë vrarë dhe 350 të tjerë janë plagosur që prej ditës së djeshme nga sulmet ushtarake izraelite pas zhdukjes së një ushtari izraelit, që mendohet të jetë marrë pengRripin e Gazës, pranë Rafahut, sipas një bilanci të ri forcve të shpëtimit. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 10:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori