Gaz Paja drejt martesës, dalin pamjet e para nga festa e beqarisë (FOTO LAJM)

Aktori i humorit Gaz Paja dhe partnerja e tij Ira do i japin fund beqariosë me 1 qershor. Çifti është munduar ta mbajë sa më larg vëmendje këtë ngjarje të jetës së tyre, por më në fund në media kanë dalë disa detaje rreth festës së beqarisë buzë detit që Ira ka organizuar me mikeshat e saj.

E veshur me të bardha, me një kurorë lulesh në kokë, e me shiritin në të cilin shkruhet “nuse së shpejti”, Ira duket përrallore. Ndërkohë dita e madhe është shumë pranë, për të parë se si do të duken një nga çiftet më simpatikë të show-bizit.
Shtuar më 27/05/2019, ora 17:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori