Gati për ta vrarë! Çfarë bën ky instruktor para armëve?! (VIDEO)
Kur ke armikun përballë, mund t'a godasësh disa herë deri sa ai të asgjësohet, por çështja ndryshon kur përballë teje është kolegu.

Një gabim dhe atij i kushton jetën. Kjo lloj qitjeje cilësohet si më e vështira gjatë stërvitjeve.
Shtuar më 04/04/2019, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori