Gabimi që George Clooney nuk ia ka falur vetes për 24 vite
Ai është një nga aktorët më të mirë të brezit të tij. I përket një liste të yjeve të Hollivudit dhe të imagjinojmë se ai e filloi karrierën e tij në televizion dhe serialin “Në Kujdesin Intensiv”.

Arsyeja, sigurisht, për George Clooney, i cili si aktorët e tjerë pati një moment të keq në karrierën e tij të gjatë. Dhe se edhe sot ai nuk ndalet së kërkuari falje. Dhe ne po flasim për rolin e tij si Batman në filmin e Joel Schumacher 1997 “Batman and Robin”.

Clooney, 23 vjet më vonë, kërkoi falje. Në një intervistë të fundit me GQ, aktori edhe njëherë theksoi se ishte i papranueshëm në atë rol.

“Unë jam arsyeja kryesore që filmi dështoi,” tha ai.

Sidoqoftë, Joel Schumacher, i cili ndërroi jetë qershorin e kaluar, kishte folur ashpër për veten dhe dështimin e filmit në një intervistë të mëparshme. “Pas përfundimit të Batman unë u ndjeva si një bastard u ndjeva sikur po vrisja një foshnjë,” tha Joel Schumacher në 2017.
Shtuar më 04/12/2020, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori