Fyle apel qeverisë dhe opozitës për bashkëpunim konstruktiv
Përmes një mesazhi në rrjetin social Twitter, Komisioneri i Zgjerimit Europian, Stefan Fyle, i ka bërë thirrje qeverisë dhe opozitës të bashkëpunojnë.

“Në Tiranë i bëj thirrje qeverisë dhe opozitës të punojnë bashkë në mënyrë konstruktive.

Ai që do të fitojë, do të jetë Shqipëria”, ka shkruar më tej ai.

Komisioneri është takuar sot me kryeministrin Edi Rama, kryeparlamentarin Ilir Meta dhe me kreun e opozitës dhe njëkohësisht të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2014, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori