"Fullani ngel pa lekë: E vështirë të jesh guvernator " (VIDEO)
Te irrituar, ironik por edhe tallës! Te tilla kane qene dhe vijojnë te jene prej ditesh statuset e shqiptareve ne rrjetet sociale qe kur skandali i Bankes se Shqiperise u be publik ne media.

Ardian Fullani mbetet ne qendër te këtyre reagimeve te cilat siç te bejne te reflektosh per kete vjedhje spektakolare, ngjallin per fat te keq edhe humor per shkak te fotomontazheve dhe videomontazheve qe jane shperndare gjate diteve te fundit ne rrjetet sociale.

Së fundmi në internet është hedhur edhe një video e montuar me audio të dubluar ku Fullani intervistohet nga Blendi Fevziu. Per me tej shihni videon më larte. /albeu.com/

Shtuar më 13/08/2014, ora 15:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori