Françeska "çmend" ndjekësit me foton pa reçipeta, VIP-at e "ngacmojnë"

Françeska Jaçe është një nga modelet më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Bukuroshja di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me postimet që bën në profilin e saj.

Së fundmi Françeska ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet pa reçipeta me një fustan të kuq, të lagur dhe që i tregon mjaft qartë gjoksin.

Fotoja ka marrë mijëra pëlqime si dhe shumë komente si nga ndjekësit e saj ashtu edhe nga disa personazhe të famshë, si Oriola Marashi, Graciano Tagani dhe Endrit Mërtiri./albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 14:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori