Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon partnerin (FOTO LAJM)

Reme Lala është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipëris që garoi me siglën e PDIU, por u bë pjesë e maxhorancës.

Deputetja e Partisë Socialiste në Dibër është lakuar shpesh për mënyrën e veshjes. Gjithmonë e kuruar deri në detaje, ku bien në sy krahas veshjes, këpucët dhe çantat e markave.

Remja është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku së fundmi ka publikuar një foto me partnerin.

"Fotoja jonë e preferuar nga kohërat kur nuk kishim Covid-19 nëpër këmbë.Duke shpresuar që të dalim sa më shpejt nga kjo situatë, ju uroj të gjithëve një të dielë të bukur e të qetë", ka shkruar ditën e djsheme deputetja.

Lidhja e saj ka marrë edhe më parë vëmendjen e medias./albeu.com/

Shtuar më 22/02/2021, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori