Fotoja e fundit? Bota kërkon babain dhe vajzën që luanin para se të digjej 'Notre Dame'


Një turist i quajtur Brooke Windsor pak minuta para se katedralja historike e Parisit 'Notre Dame' të digjej kishte shkrepur një foto të mrekullueshme të një babai dhe një vajze të vogël teksa luanin para katedrales.

foto shihet katedralaj shekullore e paprekur ashtu siç ishte bërë para 850 vitesh me parë dhe ndoshta kjo mund të jetë fotoja e fundit e asaj që ishte.

Fotoja u shpërnda masivisht nga shumë njerëz, ku brenda një harku kohor të shkurtër ky postim u shpërnda 105 mijë herë. /albeu.com/

Shtuar më 17/04/2019, ora 08:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori