Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM)

Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto një nënë 40 vjeçare, në muajin e nëntë të shtatëzënisë.

Këmba e fëmijes duket qartë në sipërfaqen e lëkures së barkut. Në orët e para të së mërkurës, fëmija lindi dhe së bashku me nënën gëzojnë shëndet të mirë, shkruan TCH.

Sipas obstetër-gjinekologes, momenti ku dallohet këmba në barkun e nënës, është i rrallë dhe i veçantë.
Shtuar më 05/12/2018, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori