Foto para operacioneve u bë virale, Arta Nitaj vazhdon ndërhyrjen tjetër në buzë (FOTO LAJM)

Ish-aktorja e serialit "O sa mirë", vazhdon të komentohet shumë për pamjen e saj.

Ditën e djeshme, një foto e Artës u bë virale në media teksa shihet ndryshimi i saj drastik në pamje.

Arta nuk reagoi rreth lajmeve të tilla, por postoi një fotografi ku bëri me dije se ka bërë një ndërhyrje në buzë dhe një tjetër ku tregon ndryshimin në vetull.

Kjo nuk është hera e parë që Arta nuk heziton që operacionet plastike të saj t’i bëjë publike.
Shtuar më 23/02/2021, ora 12:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori