Foto e rrallë e Ibrahim Rugovës me Adelina Ismajlin
Këngëtarja Adelina Ismajli gjithnjë ka patur një respekt dhe admirim karshi ish-presidentit Ibrahim Rugova dhe këtë e ka shprehur publikisht.

Në këtë foto, një gjë e tillë dëshmohet më së miri.

Në të, shihet Rugova teksa çohet dhe ia jep dorën Adelinës.

Adelina Ismajli e ka përmendur ndër të tjera dhe në këngë të sajat Ibrahim Rugovën. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 13:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori