Foto 30 mijë euroshe, Berisha denoncon shpenzimet marramendëse të Ballës

Pëlqej
Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar këtë herë nëpërmjet qytetarit dixhital shpenzimet e Taulant Ballës së bashku me bashkëshorten e tij.

Foton e ciftit ai e shoqëron edhe me një mesazh të një denoncuesi, i cili i shkruan se disa aksesorë të çiftit kushtojnë 30 mijë euro.

“Per vete zhgerryhen ne luks, qytetareve iu presin kafshaten! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital”, shkruan Berisha. /albeu.com/
Shtuar më 22/02/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori