Forumi për Liritë Akademike pedagogëve: Bashkohuni në protestë
Forumi për liritë Akademike dhe Autonominë Universitare ka ftuar pedagogët t’i bashkohen protestës së studentëve.

"Forumi per lirite Akademike dhe Autonomine Universitare ne pergjigje te thirrjes se studenteve per t'iu bashkuar protestes se tyre fton pedagoget t'i bashkohen protestes se studenteve.

Te angazhuar prej vitesh ne kundershtimin e ligjit per arsimimin e larte dhe reformimin e thelle te sistemit universitar edhe sot si perhere jemi me studentet

Kordinatori i Forumit per Lirite Akademike dhe Autonomine Universitare." /albeu.com/
Shtuar më 11/12/2018, ora 10:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori