E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
FNSH blindon Kakavijën, arrestohen dy shtetas të rrezikshëm
FNSH-ja e Gjirokastrës ka realizuar një aksion në afërsi të vijës së gjelbërt me Greqinë ku siç raportohet janë sekuestruar dy çanta me kanabis.

Aksioni rpaorohet të ketë ndodhur pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës, në orën 17:00 të ditës së sotme.

pranga kanë rënë dy shtetas Armando Armaçi, 30 vjeç nga Kuçova, banues në Ksamil dhe Theodhori Lici nga fshati Grapsh, Dropull, 30 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori