Flor Mumajesi bën këngë me shpërthimin e famshëm të Fevziut në studio (VIDEO)
Të gjithë e kujtojnë shpërthimin e famshëm të moderatorit Blendi Fevziut ndaj Artan Lames.

Madje "pusho" e Blendit u bë hit në rrjete sociale.

Kështu që për 20 vjetorin kantautori Florian Mumajesi i ka bërë Fevizut dhuratë një këngë me batutën e tij të famshme dhe momente të tjera kur ka shpërthyer në studio.

Për më tëpër ju mund ta ndiqni në videon më lart. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2018, ora 23:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori