"Flet me këngëtarin me famë botërore", shoqja e ngushtë i nxjerr sekretin Kiara Titos (FOTO LAJM)

E ftuar nw "Why Not", Kiara Tito zhvilloi lojwn karakteristike tw wmisionit, "5 sekonda" tw cilws i’u bashkua dhe shoqja e saj e ngushtë, Liesa Haxhiasllani.

Gjatë lojës Liesa “pa dashje” tregoi se Kiarës i ka shkruajtur “mashkulli më seksi” as më shumë dhe as më pak dora vetë,këngëtari Jason Derulo.

Kjo gjë u pohua dhe nga vetë bukuroshja e cila tha se ai i kishte shkruajtur në “Instagram”.

Për të ndjekur përgjigjen e plotë ndiqni videon e më poshtme.
Shtuar më 16/02/2021, ora 12:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori