Flasin prindërit e një prej djemve të akuzuar për përdhunim
Një nga prindërit e djemve të akuzuar për përdhunimin e vajzës së mitur ka reaguar për Neës24.

Ai ka reaguar LIVe dhe mohon që ngjarja të jetë sic është shkruar.

“E respektuar gazetare, unë që po të shkuaj jam prindi i djalit që mungon. Do të thoja që djali im nuk është i dashuri i vajzës dhe shumë nga ato që keni thënë nuk janë ashtu.

Kur dolëm nga komisariati n’a u tha nga avokatët se do ju njoftojmë dhe djali im nuk di asgjë se çfarë po ndodh; është i rënduar shumë psikologjikisht po sa të ndjehet më mirë do përballet me gjithçka. Gjërat janë shumë më ndryshe”, thuhet në mesazh. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2019, ora 23:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori