Flasin për distancë dhe masa mbrojtëse, shihni çfarë bëjnë deputetët e PS tek oborri i Parlamentit (VIDEO)
Që nga shpërthimi i pandemisë e deri në kto momente, qeveria dhe autoritetet bëjnë thirrje për respektimin e masave parandaluese ndaj përhapjes së koronavirusit, por mesa duket, vetë nuk e dëgjojnë atë që thonë.

Por në një video të publikuar duket qartë se janë vetë ligjvënësit që nuk i respektonë masat e distancimit social.

Në videoo shihet teksa deputetet kishin maska në fytyrë por nga ana tjetër hipin tre veta në një makinë duke shumëzuar me zero rregullin për distancimin social.

Po për ta, a quhet një shkelje e rregullores apo kjo ekziston vetëm për popullin e thjeshtë?!

Shtuar më 23/04/2020, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori