Flamuri shqiptar valëvitet në Paris
Shumë njerëz civilë, gazetarë dhe politikanë janë mbledhur në Paris për tu solidaruzar me viktimat e ngjarjes së rëndë, ku mbetën të vrarë 12 persona.

Në këtë marshim u valëvitën shumë flamuj, mes të cilëve edhe flamuri shqiptar.

Ky flamur u komentua edhe nga mediat franceze./albeu.com/

Shtuar më 11/01/2015, ora 15:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori