Flakët pushtojnë Tiranën: Shkrumbohet makina dhe merr zjarr pallati
Një automjet është djegur si pasojë e një shkendije elektrike pak para mesnate në Kamëz.

Sipas policisë, është djegur mjeti i parkuar në pronësi të shtetasit A.B., ku ka vetëm deme materiale.

Gjithashtu në rrugën”Mine Peza”, në katin e dytë të një pallati, ka rënë zjarr në ambientet e brendshme të një lokali i cili ka qenë i mbyllur dhe falë nderhyrjes së shpejtë të ekspertëve të PMNZSH-së, është bërë e mundur fikja e zjarrit, ku ka vetëm deme materiale.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.07.2020, rrreth orës 23:25, në Kamëz, në rrugën “Fan Noli”, si pasojë e një shkendije elektrike në oborrin e banesës së shtetasit A.Z., është djegur mjeti i parkuar në pronësi të shtetasit A.B., ku ka vetëm deme materiale.

Më datë 26.07.2020, rreth orës 02:45, në rrugën”Mine Peza”, në katin e dytë të një pallati, ka rënë zjarr në ambientet e brendshme të një lokali i cili ka qenë i mbyllur dhe falë nderhyrjes së shpejtë të ekspertëve të PMNZSH-së, është bërë e mundur fikja e zjarrit, ku ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes ku paraprakisht dyshohet se është ngjarje aksidentale.
Shtuar më 26/07/2020, ora 10:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori