Festë në mesnatë, Armina uron publikisht Shkëlzenin për ditëlindje (VIDEO)
Shkëlzen berisha feston ditën e sotme 44 vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë feste për të Armina nuk mund të mungonte edhe urimi publik i partneres së tij, Armina Mevlani.

Blogerja e njohur ka publikuar një video në Instastory ku shihen zbukurime feste dhe mbi të ka shkruajtur: Djali i ditëlindjes.

Dyshja prej vitesh janë në një lidhje e cila ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë dhe të gjithë janë në pritje të dasmës shumë të komentuar të çiftit./albeu.com/

Shtuar më 27/02/2020, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori