Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM)

Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e festave të fundvitit dhe kanë dekoruar shtëpinë e tyre.

As Nora nuk i rezistoi dot tundimit për të dekoruar ambientin e shtëpisë së saj me drita, fjongo e dhurata poshtë pemës.

Ka qenë vetë këngëtarja që ka ndarë në InstaStory këndin më të bukur të shtëpisë së saj, ku pema e Krishtlindjeve dhe e Vitit të Ri është vendosur pranë zjarrit.

Në dekorimet e saj mbizotëron ngjyra rozë, për ta bërë të duket akoma më shumë si një shtëpi vajzash, ku Renee dhe mami Nora do të kalojnë festat së bashku
Megjithëse e ndarë prej më shumë se një viti nga Roberti, Nora takohet shpesh me ish-partnerin dhe ruan marrëdhënie tepër të mira.

Madje, ajo do të jetë shumë shpejt e ftuar në emisionin e tij “Robi plaket kur don vetë”.
Shtuar më 02/12/2020, ora 11:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori