Festat, emigrantëve kthehen në Shqipëri përmes Kapshticës
Ditën e djeshme, para kremtimit të Krishtlindjes përmes pikës kufitareKapshticës kanë hyrë 1024 persona dhe 271 automjete.

Kjo shifër është sa 2-fishi i numrit të personave që kanë hyrë në vend përmes kësaj pike kufitare në një ditë të zakonshme.

Ndërkohë në Qafë-Thanë kanë hyrë 1849 persona ndërsa kanë dalë 1821 të tjerë.
Shtuar më 25/12/2020, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori