Festa e Pavarësisë, motoristët "pushtojnë" Sheshin e Flamurit
Edhe pse pandemi, përgjatë orëve ka vijuar në Sheshin e Flamurit festa e 108-vjetorit të Pavarësisë, ku përpos familjarëve dhe qytetarëve vlonjatë, shqiptarëve nga Kosova e të tjerë kanë qenë të pranishëm edhe 30 motoristë.

Shoqata në fjalë e motoristëve vjen çdo vit në Vlorë, në Ditën e Pavarësisë.

Megjithatë vihet re se prej pandemisë, mungojnë motoristët nga Kosova.

Shtuar më 28/11/2020, ora 15:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori