Fenomen i rrallë, Tirana zgjohet e zbardhur nga bora (FOTO LAJM)

Reshjet e nisura pasditen e djeshme dhe që vijuan gjatë natës kanë zbardhur Tiranën.

Kryeqyteti i “veshur” me ngjyrë të bardhë ka marrë një tjetër pamje. Reshjet kanë pushur gjatë orës 04 e mëngjesit duke i lënë vendin temperaturave të ulëta.

Më poshtë do gjeni një galeri me foto nga kryeqyteti i zbardhur nga bora.
Shtuar më 14/02/2021, ora 08:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori